1. Sklep internetowy pod adresem SnakeBarn.pl prowadzi firma Snake Barn Bernard Barć z siedzibą, 35-216 Rzeszów ul. Henryka Sienkiewicza 3/53 REGON 385726454 NIP 5170096160
 2. Sklep zakłada, że Użytkownik składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku wystąpienia przyczyn technicznych zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia ograniczeń w funkcjonowania sklepu.
 4. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia nie oznacza w 100% jego realizacji. Z przyczyn niezależnych od nas (brak towaru u dostawców itp.) możemy zamówienie zrealizować częściowo. Kupujący zostanie o tym fakcie automatycznie poinformowany i podejmie decyzję o częściowej realizacji lub anulowaniu zamówienia.
 5. Kupujący ma możliwość zmiany zamówienia 1 dzień od jego złożenia pod warunkiem, że nie zostało ono jeszcze wysłane.
 6. Na płatność za zamówienie czekamy 7 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
 7. Dostępne są następujące metody płatności: przedpłata na konto, pobranie, Przelewy24. Określone są w zakładce Dostawa i Płatność.
 8. Metodę płatności wybiera się w formularzu zamówieniowym.
 9. Sklep może odstąpić od zamówienia gdy dane podane przez klienta będąnieprawdziwe lub kontakt z nim będzie niemożliwy.
 10. Ceny są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki, które określone są w zakładce Dostawa i Płatność.
 11. Towar będzie wysłany maksymalnie drugiego dnia roboczego od otrzymania wpłaty. Z wyjątkiem niektórych towarów oraz żywych zwierząt – szczegóły w opisie produktu.
 12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikające z winy przewoźnika.
 13. Klient dokonujący zakupu za pośrednictwem sklepu SnakeBarn.pl może od tej umowy odstąpić w terminie 14 dni kalendarzowych, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych w punkcie 15. W celu zachowania terminu należy wysłać oświadczenie ( załącznik nr 1) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklepu lub pisemnie na adres 35-216 Rzeszów ul. Henryka Sienkiewicza 3/53.
 14. Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący. Sklep nie odbiera przesyłek nadanych na nasz koszt.
 15. Jeśli klient jako metodę dostawy wybrał inną niż najtańszą oferowaną przez sklep, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów.
 16. Klient ma obowiązek odesłania towaru w stanie nienaruszonym, nie
  wskazującym na użycie oraz prawidłowo zapakowanym i zabezpieczonym na czas wysyłki.
 17. Sklep ma 14 dni na dokonanie zwrotu płatności.
 18. Powyższy regulamin może zostać zmieniony, w szczególności w przypadku konieczności jego dostosowania do zmian następujących w przepisach powszechnie obowiązującego prawa.
 19. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.

Reklamacje

W przypadku, gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, konsument ma prawo do reklamacji na zasadach rękojmi. Reklamacje najlepiej złożyć na adres e-mail: snakebarnshop@gmail.com lub na adres: ul. Sienkiewicza 3/53 35-216 Rzzeszów.

Reklamowany towar należy wysłać na adres:

Snake Barn Bernard Barć 
ul. Sienkiewicza 3/53
35-216 Rzeszów

W związku z wadą, możesz żądać:

 • wymianę rzeczy na wolną od wad
 • usunięcie wady
 • obniżenia ceny
 • odstąpienia od uowy – gdy wada jest bardzo istotna

Sklep odpowiada względem kupującego za wady do 2 lat od daty zakupu, z wyjątkiem sytuacji kiedy producent zastrzega sobie inny okres reklamacji.

Sklep ustosunkuję się do Państwa reklamacji w ciągu 14 dni o daty otrzymania zgłoszenia reklamacji.